جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پیرترین و مسن ترین افراد روستای کردوان سفلی

  این عکسا مربوط به پیرترین و مسن ترین افراد روستای کردوان سفلی هست.دو تا عکس پایینی رو شهریور ماه 91 گرفتم.دو تا عکس پایینی مربوط به مسن ترین فرد روستامونه.اینطور که از مردم شنیدم حدود 107 تا 110 سال سن داره شاید هم بیشتر.بخاطر اینکه اون زمان شناسنامه ها دقیق نوشته نمیشد ولی به محض اطلاع از سن دقیقش حتما خدمت دوستانم عرض میکنم.ولی خداییش نگاه کنین چقد شاد و خندانه!!! موقعی که ازش عکس گرفتم خیلی ازم تشکر کرد بخاطر اینکه گفت عکسم یادگاری میمونه.ولی ماشاالله هنوز سالم سالمه.خدا حفظش کنه.

  این عکسا هم مربوط به یکی دیگر از پیرترین افراد روستامونه.دو تا عکس اولی رو شهریور ماه 91 گرفتم.این فرد هم حدود 102 سال داره که از لحاظ سن زبانزد مردم روستامون و همچنین روستاهای دیگه بود.

  این عکسا هم مربوط به 20 آبان امساله که متاسفانه این مرد به رحمت خدا رفت.آدم یه کمی فکر کنه چه زود گذشته این همه سال عمر کردن.هر چقدر که عمر کنی آخر عاقبت مرگه.خوش به حال آنکس که خوب زندگی کند و یک نام نیک به یادگار بگذارد.خدا بیامرزدش.خدا هممونو بیامرزه.روحش شاد و یادش گرامی.


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 28 آبان 1392
  منبع
  برچسب ها : مربوط ,گرفتم ,افراد ,پیرترین ,عکسا ,بخاطر اینکه ,کردوان سفلی ,روستای کردوان ,افراد روستای ,ترین افراد ,افراد روستای کردوان ,ترین افراد روستای ,
  پیرترین و مسن ترین افراد روستای کردوان سفلی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر